VARIA

Ctrl+D přidat stránku mezi oblíbené
Licence: Freeware
2.72.72.72.72.7hodnocení (2.7) hodnoceno (16 x)

Účetnictví, daňová evidence, fakturace, majetek, sklady, objednávky, zakázky, mzdy, kniha jízd.
  • Umožňuje vést účetnictví (PÚ) i daňovou evidenci (JÚ), skladové hospodářství, evidenci majetku, personalistiku a mzdy, nabídky, objednávky, zakázky, adresář, knihu jízd a další volitelné moduly. Také je možné za příplatek vést neomezený počet účetních agend (firem).
  • Je vhodný nejen pro účetní jednotky a podnikatele, ale také pro neziskové organizace a další účetní jednotky.
  • Modulární řešení (verze CLASIC a PROFI) poskytuje uživateli možnost sestavit si vlastní program pouze z modulů, které potřebuje. Kterýkoliv z dalších modulů lze později přikoupit. Více viz. Ceník
  • Po instalaci programu se uživateli nabídne ukázková agenda se zkušebními daty, ve které si může program odzkoušet. Pro vkládání "ostrých" dat je možné si v rámci této START verze založit zdarma vlastní účetní agendu. START verze není časově omezená. Je limitována pouze počtem vložených dokladů. V případě zakoupení placené licence (ostré) se nemusí provádět žádná nová instalace, pořízená data zůstávají zachována. Ostrá verze se aktivuje zadáním aktivačního kódu (PINu) do programu. PIN je uživateli zaslán po úhradě programu. Není potřeba instalovat program zvlášť pro ÚČETNICTVÍ (PÚ) a zvlášť pro DAŇOVOU EVIDENCI (JÚ). Program obojí obsahuje v jedné instalaci a při vytváření nové účetní agendy se volí příslušný typ účetnictví.
  • Aktualizace programu na základě legislativních změn je prováděna průběžně a uživatelé programu si mohou kdykoliv stáhnout poslední verzi z internetu. Viz. Upgrade.
  • Program umožňuje práci v síti a nemá žádné zvláštní nároky na počítač.REKLAMA


Stáhnout zdarma VARIA
download site:

http://www.variasoft.cz

Vox populi - hlasování:2020-04-02 2020-03-20 Dnes: 1 Celkem prohlednuto: 32TOPlist

top

Nejrychlejší načtení těchto stránek je v prohlížeči Google Chrome Google Chrome


Mapa webu  Poslat odkaz přátelům  Kontakt  Pravidla a podminky  
Copyright (c)2007-2020 , internet.okhelp.cz all right reserved